Reportaż ślubny

 

 

 

 

 

 

REPORTAŻ ŚLUBNY

Podobno szczęście jest jak motyl — nie da się go złapać i zatrzymać na zawsze. My jednak staramy się to robić. Każdy reportaż ślubny to próba złapania w kadrach najpiękniejszych chwil — ulotnych emocji i szczęścia, które Was otaczają w dniu ślubu.

Reportaż ślubny nie jest zwykłą relacją wydarzeń. To sztuka obserwacji i chwytania detali. Opowiadanie historii i zapisywanie tego, co trwa tylko kilka sekund i już nigdy się nie powtórzy. To bardzo odpowiedzialna rola. Dlatego za każdym razem, gdy trzymamy w dłoniach aparat, obserwujemy Wasze przygotowania, towarzyszymy Wam w przysiędze małżeńskiej, płyniemy razem z Wami w tańcu — stajemy na rzęsach, aby każde zdjęcie, każdy kadr dawał, jak najlepszy obraz tego, co Was łączy. 

Tworzymy reportaże ślubne, które poruszają i zaskakują. Są tak prawdziwe, że aż nierealne. Tu chodzi o piękne kadry, ale głównie o Waszą miłość.

Reportaż ślubny to pamiątka na całe życie

Wiemy, że jako dwójka staruszków, za kilkadziesiąt lat, nadal będziecie zerkać na te zdjęcia. Być może będą oglądać je Wasze dzieci, wnuki i prawnuki. W reportażach ślubnych nie ma miejsca na banał i aranżowane sesje. Każde zdjęcie ślubne powinno być jak wehikuł czasu. 

Oglądając reportaż ślubny naszego autorstwa, znów czujecie słodki smak tortu, słyszycie muzykę i świst zimnych ogni, czujecie pod palcami atłasowy materiał welonu. To znów się dzieje! O to w tym chodzi! 

Jaki jest nasz przepis na poruszający reportaż ślubny?

Każdy reportaż ślubny to odrębna, unikalna historia dwojga zakochanych osób, które chcą iść wspólnie przez życie. Nie ma prostego przepisu na najpiękniejsze zdjęcia ślubne. Nie uznajemy żadnych ram i schematów. To Wasza miłość dyktuje scenariusz historii, którą zobaczycie na zdjęciach. My przyprawiamy ją jedynie szczyptą kilku składników.

  • emocje 

To one wypełniają dzień ślubu i sprawiają, że zdjęcia potrafią poruszać, zachwycać i wzruszać nawet po wielu latach.

  • detale

Nadają charakteru każdej uroczystości. Jako fotografowie ślubni musimy być czujni, starannie chwytać chwile i detale, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. 

  • spójna historia

Reportaż spójny to nie jest zbiór kilkudziesięciu fotografii. Zdjęcia naszego autorstwa opowiadają spójną historię Waszej miłości. 

  • ulotne chwile

Pierwsze spotkanie, przysięga, wspólny taniec, smakowanie tortu i toasty — wiemy, że te chwile już się nie powtórzą.  Nie wyobrażamy sobie, aby nie było ich na reportażu ślubnym. 

  • nuta kreatywności

Każdy detal, każdy krajobraz, każdy portret przepuszczamy przez filtr własnej kreatywności. Dobre zdjęcia ślubne to połączenie Twojej historii i naszej pracy. 

  • profesjonalizm 

Kreatywność, czujność i wrażliwość na emocje oraz detale zawsze muszą iść w parze z profesjonalizmem i doświadczeniem. Mamy za sobą wiele pięknych ślubów. Każdy nauczył nas czegoś nowego. Dzięki temu wiemy, jak dopasować się do wielu sytuacji, jak wykorzystać grę światła, czy nietypową scenerię. 

Podczas reportażu ślubnego towarzyszymy Wam już od momentu przygotowań, aż do późnych godzin nocnych. Jesteśmy Waszym niewidzialnym wsparciem na każdym etapie uroczystości. 

Chcesz porozmawiać o Waszym reportażu ślubnym? Szukasz wolnego terminu u fotografa ślubnego? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub napisz. 

ZOBACZ NASZE INNE PRACE

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań