Fotografie ciążowe

 

 

 

 

 

 

SESJE CIĄŻOWE

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Warto uwiecznić te niepowtarzalne chwile na zdjęciach. Sesja ciążowa to nie tylko pamiątka dla Ciebie i Twojego partnera, ale też dla maluszka, który niebawem przyjdzie na świat. 

Dbamy, aby fotografie ciążowe były naturalne i pokazywały niezwykłe emocje, które towarzyszą Ci w tym czasie. Podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o wybór miejsca na sesję ciążową, wybór stylizacji, czy rekwizytów. Zależy nam, aby sesja ciążowa była dla Ciebie małym kobiecym świętem, w końcu to niezwykły czas, który na długo zapisze się w Twojej pamięci. 

Wykonujemy sesje ciążowe, sesje rodzinne i sesje noworodkowe — zarówno w studio, jak i plenerze.

Sesje ciążowe często wykonywane są tak jak plenery ślubne — w pięknych okolicznościach przyrody. Nie jest to jednak zasada. Możemy wykonać sesję ciążową w Twoim domu lub mieszkaniu, czyli w miejscu, w którym czujesz się swobodnie i naturalnie, ale też w studio fotograficznym w Miliczu, które daje nam ogrom możliwości aranżacyjnych. 

Sesja ciążowa w pojedynkę czy w parze?

Zastanawiasz się, czy w sesji ciążowej może uczestniczyć także przyszły tato? Oczywiście, że tak! Wszystko zależy od Waszego pomysłu na zdjęcia. Najczęściej wykonujemy serię zdjęć mamy oraz kilka zdjęć wspólnych, rodzinnych. 

Każda sesja ciążowa jest zupełnie inna. Towarzyszą Ci unikalne emocje, stąd też w pełni dopasowujemy się do Twoich oczekiwań. Zależy nam, aby był to wyjątkowy czas, który będziesz wspominać z uśmiechem i łezką wzruszenia. 

Kiedy umówić się na sesję ciążową?

Kiedy umówić się na sesję ciążową? Oczywiście to także jest kwestia indywidualna, która jest zależna choćby od Twojego samopoczucia. Według naszego fotograficznego doświadczenia na sesję ciążową najlepiej umówić się między 30. a 34. tygodniem ciąży. Brzuszek jest wtedy już mocno zaokrąglony, przy czym nadal pozostaje sporo czasu do porodu. Możesz się zrelaksować i w pełni skupić na zdjęciach. 

Co ubrać na sesję ciążową?

Tutaj także nie ma jednej przyjętej zasady, zresztą spójrz na nasze portfolio ciążowych zdjęć. Niektóre mamy postawiły na eleganckie suknie, które doskonale opinają brzuszek i podkreślają wyjątkowości tych niezwykłych chwil. 

Równie urocze są też naturalne sesje ciążowe w białym T-shircie, z ulubionym pupilem, w domowym zaciszu.

Wykonujemy także sensualne sesje ciążowe, które są ciekawą propozycją dla pań chcących uchwycić naturę kobiecości. 

Gdy umówisz się na sesję ciążową, z pewnością podpowiemy Ci kilka rozwiązań, które będą dobrze odpowiadały temu, co najbardziej wpisuje się w Twoje gusta. Przekażemy Ci też krótką listę proponowanych rekwizytów, które możesz ze sobą zabrać na zdjęcia, aby dodatkowo podkreślić ten wyjątkowy czas. 

Sesje ciążowe realizujemy głównie w okolicach Milicza, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Rawicza i Leszna, choć nie ma problemu, aby dojechać do Ciebie w inne rejony województwa wielkopolskiego lub dolnośląskiego.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły. Prześlemy Ci cennik sesji ciążowej oraz wszelkie dodatkowe informacje. 

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań