FAQ

 

 

 

 

 

 

FAQ

FAQ

Jak najbardziej możemy się spotkać niezobowiązująco w naszym studio w Bartnikach. Podczas spotkania zachęcamy do zadawania jak największej ilości pytań, chętnie przedstawimy naszą ofertę oraz porozmawiamy o jej szczegółach. Będzie można zobaczyć przykładowe albumy, oraz lepiej się poznać. Spotkania nie zobowiązują do podpisania umowy. Zapraszamy na konsultacje.
Oczywiście bez tego nie ma fotografowania. Ślubu nie powtórzy się. Zapasowy aparat to spokojna nasza głowa, przespane noce i spokój naszych klientów.
Pracujemy na systemie Nikona, posiadamy aparaty z najwyższej półki (również te zapasowe); jasne różne obiektywy oraz wykorzystujemy gadżety i rozwiązania nasze autorskie.
Zależy to od rodzaju wybranej oferty (od rana, błogosławieństwa lub innej wspólnie ustalonej godziny), do godz. 1.00. Nie są to sztywne granice, jesteśmy pod tym względem elastyczni.
W dniu Waszego ślubu jesteśmy głównie reporterami. Staramy się być wszędzie tam, gdzie są emocje, które nieustannie i dyskretnie podglądamy oraz wyłapujemy. Nie zakłócamy panującego nastroju chwili . W ten sposób tworzymy obrazy pełne uczuć i autentyczności. Dokumentujemy Was i otaczający świat takim jaki jest, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, podpowiadamy i pomagamy. Każdy ślub jest dla nas niepowtarzalny, wyjątkowy. W trakcie wesela staramy się być w każdym miejscu gdzie coś się dzieje, pamiętając, że to Wy jesteście najważniejsi. Każdy reportaż, sesja plenerowa czy narzeczeńska, to kolejne spotkanie, rozmowy pozwalające poznać Was, zrozumieć Wasze oczekiwania, dotknąć Waszej wyjątkowości i wrażliwości. Dzięki temu każda sesja jest inna, niepowtarzalna, osobista, a zdjęcia cudowną pamiątką na lata. Uwielbiamy patrzeć, potrafimy słuchać, kochamy czuć a to wszystko przekłada się na unikatowe kadry, będące przepięknym wspomnieniem dla dwojga kochających się ludzi. Znajdziecie u nas zdjęcia pełne przekory, zabawnego charakteru, które najlepiej obrazują osobowość uczestników sesji czy wesela. Mamy nadzieje, że nasze fotografie ślubne będą cieszyć Wasze oczy i pozostaną z Wami na zawsze.
Oczywiście że tak! Namawiamy do tego typu pamiątkowych zdjęć. Zdjęcia te są bardzo pożądane przez Waszych gości weselnych, są one doskonałą pamiątką po latach. Będą Wam przypominały dzień ślubu oraz bliskich, którzy świętowali razem z Wami. Zdjęcia pozowane z rodziną lub przyjaciółmi możemy zrobić w dowolnym momencie, podczas reportażu w dniu ślubu.
Wasze zdjęcia ślubne w pełni obrobione i gotowe do pokazania będą w 6-12 tygodni po Waszej sesji plenerowej. Jest możliwość zrobienia obróbki i oddania materiału w 21 dni. Więcej informacji na ten temat już bezpośrednio na spotkaniu.
Podczas reportażu zależy to od oferty (dokładniej liczby godzin spędzonych z Wami) oraz liczby gości na weselu. Odnośnie pleneru ma na to wpływ wybór danego pakietu pleneru (mały lub duży). Zawsze robimy nadmiar zdjęć (od przybytku głowa nie boli), tak by swobodnie można było wybrać najlepsze Waszym zdaniem ujęcia. Zwykle z reportażu jest to min. 900 zdjęć, z pleneru min. 300. wszystkie fotografie są w wysokiej rozdzielczości i pozbawione znaków wodnych oraz zabezpieczeń przed kopiowaniem.
Formę oprawy wybiera klient. W ofercie posiadamy albumy tradycyjne, fotoksiążki z grubymi kartami lub albumy Presige drukowane na różnych papierach artystycznych. Nasz albumy są spersonalizowane, robione dla Was na zamówienie: wybieracie kolor oraz rodzaj okładki (ok. 80 kolorów), a także formę albumów (ok. 50 wzorów). Oferujemy: skórę, ekoskórę, metal, drewno, pleksi itd…..
Każda para otrzymuje hasło do prywatnej galerii internetowej. Galeria aktywna jest przez okres 2 lat po ślubie.
Miejsca są wcześniej ustalane indywidualnie, proponowane przez nas lub przez Was. Bardzo chętnie jedziemy w nowe miejsca, z którymi wcześniej zapoznajemy się. Jeśli plener ślubny odbywa się w odległych miejscach, doliczamy koszt dojazdu (65 zł za 100 km) Aby zobaczyć różnorodność miejsc plenerowych zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Mamy zróżnicowaną ofertę zarówno reportażową jak i plenerową: możecie wybrać mały lub większy plener. Czas trwania jest różny (kończymy gdy uzyskamy zamierzony efekt, tak więc może zdarzyć się, że dłuższy plener zakończymy wcześniej niż plener krótszy z inną parą). Czasem termin sesji uzależniony jest od pogody, chociaż zdjęcia w deszczu też są bardzo klimatyczne. Zdjęcia plenerowe zwykle realizujemy w kolejnym tygodniu po ślubie. Fotografujemy również nocą. Pora dnia nie stanowi dla nas bariery. Zdarza się, iż na plener wyjeżdżamy o północy aby zdążyć na odpowiednie światło.
Tak,, przeszliśmy stosowny kurs w Kurii i posiadamy zaświadczenie zezwalające na fotografowanie uroczystości religijnych.
Tak. Współpracujemy z takimi osobami godnymi zaufania i polecenia.
Na rynku mamy amatorów i profesjonalistów: ci pierwsi nie mają działalności gospodarczej, często pracują na amatorskim sprzęcie i zwykle nie mają również planu awaryjnego, jeśli coś się zepsuje. Amator zniknie wraz z Waszymi zdjęciami ślubnymi, które nagle zniknęły z uszkodzonej karty pamięci. Praca na czarno, kiepski sprzęt, brak doświadczenia – to wszystko daje atrakcyjną cenę. Natomiast profesjonalistów można podzielić na dwie grupy: firmy fotograficzne zatrudniające fotografów na zlecenie oraz zawodowych fotografów ślubnych. W przypadku firm fotograficznych zatrudniających fotografów, rozrzut jakościowy poziomu otrzymywanych zdjęć ślubnych jest ogromny. Nie wiemy tak do końca, który z pracowników będzie fotografował na Waszym ślubie i które ze zdjęć w portfolio firmy były jego autorstwa, często na weselu pojawia się osoba, z którą nawet nigdy nie rozmawialiście. Tu raczej nie ma miejsca na kreatywność. Drugą grupą są fotografowie-pasjonaci, którzy zmagają się z prowadzeniem firmy w naszych polskich realiach. My wpasowujemy się w tą właśnie grupę i bardzo szanujemy konkurencję, bo wiemy z jakimi kosztami prowadzenia działalności zmagają się na co dzień. Wielu fotografów pracuje na albumach, które są wykonywane dla klienta masowego i można je po prostu kupić w specjalistycznych sklepach. Profesjonalne albumy ślubne na których pracujemy i które otrzymujecie są unikalne, robione ręcznie, specjalnie dla Was. Posiadają gwarancję. W Waszym albumie ślubnym można wybrać każdy element, począwszy od typu albumu, koloru okładki i rodzaju zdjęcia wybranego na okładkę, a skończywszy na ilości kartek w albumie i rodzaju papieru, na którym zostaną pokazane zdjęcia. Jak widać na cenę składa się kilka czynników, a w przypadku ślubu którego przecież nie da się powtórzyć, pozorne oszczędności bywają utrapieniem a czasem nawet nieszczęściem.
Zajmujemy się fotografią ślubną, ale naszą specjalnością jest również fotografia ciążowa, dziecięca, rodzinna i komunijna.
Reportaże ślubne wykonujemy na terenie całego kraju, ale z przyjemnością odwiedzimy Was również w innym zakątku świata. Ponadto proponujemy oryginalne plenery ślubne, realizowane w przeróżnych miejscach oraz warunkach pogodowych (sesje naturalne, stylizowane i inne)

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań