Sesje narzeczeńskie.

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja narzeczeńska to niezwykła pamiątka, dzięki której możecie uwiecznić niepowtarzalne chwile Waszego związku. Zazwyczaj jest wykonywana na kilka tygodni przed ślubem. Niesie ze sobą ogrom korzyści. Możecie lepiej poznać fotografa. Uwiecznić Waszą miłość i relacje w lekkim, swobodnym otoczeniu, bez białej sukni i garnituru — tak, jak lubicie najbardziej. Jest wyjątkową pamiątką, która będzie przypominać Wam o narzeczeńskich czasach jeszcze wiele lat po ślubie. 

Dlaczego warto wykonać sesję narzeczeńską?

Zastanawiacie się, czy warto wykonać sesję narzeczeńską przed ślubem?  Rozmawialiśmy w swoim życiu z wieloma parami młodymi — nigdy żadna nie żałowała decyzji o wykonaniu sesji narzeczeńskiej. Choć dziś może Wam się wydawać, że sesja ślubna jest zbędnym wydatkiem, zapewniamy, że gdy minie kilka miesięcy — docenicie swoją decyzję. Czasu nie da się cofnąć. 

Wasza miłość ma dziś unikalne barwy. To, co Was łączy będzie ewoluować, będzie się zmieniać i umacniać. Nie da się na stałe zatrzymać młodości. No chyba, że w formie unikalnych zdjęć, gdy zdecydujecie się na sesję narzeczeńską, którą z przyjemnością dla Was wykonamy. 

10 powodów, dla których warto wykonać sesję narzeczeńską

  1. To unikalna pamiątka na całe życie.
  2. Sesja narzeczeńska pozwala przygotować się do współpracy z fotografem podczas ślubu.
  3. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na wiele sposobów podczas organizacji ślubu.
  4. To wyjątkowy czas tylko dla Was.
  5. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to najlepszy pomysł na prezent dla rodziców. 
  6. Sesja narzeczeńska może być przygodą. Możemy odwiedzić Wasze ulubione miejsca lub miejsca, do których zawsze chcieliście jechać. 
  7. Jest częścią całego ślubu, może rozbudzić w gościach apetyt na dalsze wydarzenia. 
  8. Pozwala uchwycić emocje w wyjątkowym okresie Waszego życia, który już nigdy się nie powtórzy. 
  9. Możecie wykonać ją nawet jeśli w najbliższym czasie nie planujecie ślubu. 
  10. Wspólne zdjęcia są piękne i profesjonalne. W codziennym życiu rzadko ma się okazję do współpracy z profesjonalnym fotografem. Warto mieć taką pamiątkę w swoim rodzinnym albumie

Pomysły na sesję narzeczeńską

Nie macie pomysłu na sesję narzeczeńską? Spokojnie! My ich mamy bez liku. Chętnie podpowiemy Ci ciekawe rozwiązania i plenery, które doskonale sprawdzą się podczas sesji narzeczeńskiej. Możliwości mamy ogrom. Możemy wykonać sesję narzeczeńską w górach, nad morzem, w mieście, w którym się poznaliście, w Waszym domu, ogrodzie, w ulubionym parku lub knajpce, w kinie, na boisku, podczas wycieczki rowerowej… w zasadzie możemy tak wymieniać bez końca. 

Zachęcamy Cię do obejrzenia naszych zdjęć z sesji narzeczeńskiej. Kilka inspirujących plenerów z pewnością znajdziesz w historiach miłosnych na naszej stronie. Jako fotografowie jesteśmy otwarci na wszystko. Podczas wstępnego spotkania lub rozmowy możemy omówić kilka pomysłów. Wybierzecie ten, który jest Wam najbliższy. 

Jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej?

Jak się ubrać na sesję narzeczeńską? Co zabrać na sesję narzeczeńską? Jak przygotować się do zdjęć? To pytania, przed którymi staje każda para. Bez obaw. Pewne szczegóły możemy ustalić już na etapie rozmów, na długo przed sesją. Najważniejsze, abyście podczas sesji narzeczeńskiej czuli się dobrze i swobodnie. Chętnie podpowiemy Wam, co dobrze wygląda na zdjęciach, czego lepiej unikać. Jednak ostateczne decyzje zawsze należą do Was. Dużo zależy od charakteru sesji narzeczeńskiej. 

Kiedy zarezerwować termin sesji narzeczeńskiej?

Sesję narzeczeńską najczęściej wykonujemy na kilka tygodni przed ślubem, choć oczywiście nie jest to zasada. Jeśli marzysz o zimowej sesji narzeczeńskiej, możemy umówić się w mroźny poranek. Jeśli marzysz o zdjęciach latem, możemy umówić się w środku lipca. Na sesję warto umówić się z wyprzedzeniem, tak aby zarezerwować dogodny termin.

Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej do zaproszeń lub podczas uroczystości, pamiętaj aby nas o tym poinformować i umówić termin z uwzględnieniem czasu, który jest potrzebny do obróbki fotografii. 

Ile kosztuje sesja narzeczeńska?

Aby poznać cenę sesji narzeczeńskiej — najlepiej skontaktuj się z nami. Daj znać, kiedy chcecie wykonać sesję narzeczeńską i czy macie na nią jakiś pomysł. Umówmy się na wstępną rozmowę. Prześlemy Wam szczegółową ofertę.

ZOBACZ INNE NASZE PARCE

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań