O nas

O NAS

Studio FOTOS to my – małżeństwo fotografów: Lidia i Marcin.

Fotografia to przede wszystkim nasza pasja, która stała się sposobem na życie.
Nasza przygoda z fotografią rozpoczęła się ok 19 lat temu, kiedy sesje zdjęciowe odbywały się wyłącznie w studio fotograficznym. Od samego początku mieliśmy własną wizję fotografii, podczas gdy inni pracowali na tłach tematycznych typu “wodospad”, my rozwijaliśmy tła jednokolorowe i największą uwagę przywiązywaliśmy do stworzenia odpowiedniego światła oraz najkorzystniejszego ustawienia modeli, co czyniło nasze prace “innymi”, wyjątkowymi. I tak nam zostało do dziś. Dzisiaj biegamy po łąkach, lasach, brodzimy w wodzie “gonimy” lub wyczekujemy na idealne “światło”, pomagamy niezdecydowanym nabrać pewności, szukamy idealnej pozy dla różnych sylwetek. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybką weryfikację wszystkich czynników decydujących o tym, by każde zdjęcie było dopracowane w szczegółach, by nie tylko ukryć wady, ale przede wszystkim wyeksponować zalety. Niezwykle ważne dla nas jest stworzenie takiej atmosfery, by każdy klient mógł poczuć się zrelaksowany. Bo tylko to gwarantuje sukces w postaci naturalnych i wyjątkowych ujęć.
Co robimy poza fotografią? Nie mamy wiele czasu, ze względu na ogrom pracy, wyjazdów na sesje zdjęciowe, ale oprócz czasu który spędzamy z dziećmi, każde z nas ma swoje małe hobby, które pozwala nam się zrelaksować i naładować baterie.

Lidka: uwielbiam grać na flecie barokowym, są takie wieczory kiedy gram, gram i gram i wszyscy wokół maja dość:) bo ile razy można słuchać repertuaru Queen czy Beatles? Poza grą na flecie lubię czytać, szczególnie opracowania o tematyce fotograficznej. Zawsze znajdę coś interesującego (dlatego lubię zimę, bo pomimo tęsknotą za reportażami ślubnymi, na czytanie jest więcej czasu). Ostatnio oddaję się fitness i zdrowemu odżywianiu co daje mi siłe do dalszych działań fotograficznych.

Marcin: kocham sport: piłkę nożną, siatkówkę, sporty siłowe czym staram się zarażać naszych synów i wydaje mi się, że udało się :). Ostatnio oddaję się narciarstwu  na polskich stokach a także bieganiu – już udało mi się wielokrotnie zmierzyć z półmaratonem. Mam nadzieję, że do końca 2023 uda się osiągnąć dystans biegowy 30 km. Wiele przyjemności czerpię z wyjazdów krajoznawczych.

Często słyszymy: to niemożliwe przebywać ze sobą 24 h, w pracy i w domu cały czas razem. Można, uwierzcie że można. Jeżeli rozwija się wspólną pasję, i wspólnie doskonali czy uzupełnia, jest to bardzo intrygujące i realne.

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić
Was do naszego świata:)

Lidia i Marcin

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań