Sesja ślubna w Opactwie Cystersów w Lubiążu — Kasia i Dawid

Sesja ślubna w Opactwie Cystersów w Lubiążu — Kasia i Dawid

Kasia i Dawid wymarzyli sobie sesję ślubną w  eleganckiej scenerii Opactwa Cystersów w Lubiążu. Ucieszyliśmy się na tę wiadomość. Dobrze znamy to miejsce i zawsze chętnie do niego wracamy. Pokaźne mury opactwa kryją w sobie kilkuwiekową historię, obok której żaden fotograf nie może przejść obojętnie. To miejsce jest wyjątkowe pod wieloma względami, a to, za co kochamy je najbardziej, to możliwości fotograficzne, jakie daje. Z Kasią i Dawidem mogliśmy je wykorzystać.

 

Plener ślubny w Opactwie Cystersów w Lubiążu

Trudno o bardziej urokliwe, eleganckie miejsce na plenerową sesję ślubną niż Opactwo Cystersów w Lubiążu. Cysterski zespół klasztorny jest uznawany za największy tego typu zabytek w Europie i największe opactwo cysterskie na Świecie. Aż trudno uwierzyć, że ta barokowa perełka znajduje się tak blisko nas. Drugi na świecie największy obiekt sakralny położony jest w województwie dolnośląskim, ok. 50 km od Wrocławia i 30 km od Lubina. Sesja ślubna w Opactwie Cystersów w Lubiążu to plener, na który decyduje się coraz więcej par. Dlaczego? To proste — pokaźne, różnorodne, doskonale oświetlone, bogato zdobione i iście pałacowe wnętrza przyciągają nie tylko turystów, ale i zakochanych, którzy pragną uwiecznić wyjątkowy okres zaślubin właśnie w tym bajkowym miejscu.

 

Dlaczego warto zorganizować plenerowy ślub cywilny tylko ze świadkami?

Nie da się ukryć, że Opactwo Cystersów w Lubiążu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających par młodych. Zachwyca przestronnością i eleganckim wykończeniem. Do dyspozycji pary młodej i fotografa są trzy sale, z których najbardziej popularną jest Sala Książęca. W takim otoczeniu mogą powstać naprawdę eleganckie zdjęcia ślubne. Lśniące podłogi, przepiękne, barokowe rzeźby oraz freski, a także otwarta przestrzeń i duże okna zachęcają do pozowania w najbardziej kreatywny sposób. Podczas pleneru ślubnego w Opactwie Cystersów w Lubiążu każda Para Młoda choć przez chwilę może poczuć się jak w bajce.

Sesja ślubna jak z bajki

Zdjęcia z pleneru ślubnego Kasi i Dawida w Opactwie Cystersów udowadniają, że wcale nie potrzeba wiele, aby przenieść się do innego, bajkowego świata. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce i znaleźć fotografa, który doskonale wie, jak uchwycić Wasze emocje. Jeśli i Wam marzy się bajkowa, a zarazem elegancka sesja ślubna we wnętrzach klasztoru Cystersów, wybierzmy się wspólnie do tego zjawiskowego i urokliwego miejsca. To, co musicie ze sobą zabrać to uśmiechy i ogrom dobrych emocji. Uwierzcie nam, w takim miejscu na pewno będziecie chcieli się nimi podzielić z całym światem.

sesja ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Wroclaw, fotografia ślubna Legnica sesja ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Wroclaw, fotografia ślubna Legnica sesja ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Wroclaw, fotografia ślubna Legnica sesja ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Wroclaw, fotografia ślubna Legnica sesja ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Wroclaw, fotografia ślubna Legnica Plener ślubny w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Opole, fotografia ślubna Wałbrzych Plener ślubny w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Opole, fotografia ślubna Wałbrzych Plener ślubny w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Opole, fotografia ślubna Wałbrzych Plener ślubny w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Opole, fotografia ślubna Wałbrzych Plener ślubny w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Opole, fotografia ślubna Wałbrzych Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz Sesja plenerowa ślubna w klasztorze cysterskim w Lubiążu, fotografia ślubna Poznań, fotografia ślubna Kalisz

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań