Sesja ślubna w kilku lokalizacjach. Pałac w Krowiarkach, Wrocław oraz Dolina Baryczy — Magda i Rafał

Sesja ślubna w kilku lokalizacjach. Pałac w Krowiarkach, Wrocław oraz Dolina Baryczy — Magda i Rafał

A gdyby tak zrealizować sesję ślubną w kilku lokalizacjach? Wystarczy odrobina organizacji, sprzyjającej pogody i dobry pomysł na sesję. Tak było w przypadku Magdy i Rafała. Pierwsza część ich sesji ślubnej miała miejsce w klimatycznym, opuszczonym pałacu w Krowiarkach. To wyjątkowe miejsce przywitało nas doskonałym światłem, które malowało na ścianach piękne obrazy. Drugi plener podczas jednej sesji obudził drzemiące w nas dzieci. W drodze powrotnej z pałacu dosłownie łapaliśmy promienie zachodzącego słońca. To świetna okazja, aby wykorzystać idealne światło, stąd zaproponowaliśmy Magdzie i Rafałowi krótką sesję na starych, klimatycznych rowerach. Efekt? Klimatyczne, mroczne kadry z pałacu, niczym z okładki czasopisma ślubnego, zostały uzupełnione radosnymi zdjęciami ślubnymi z dystansem. A to wszystko na jednej, plenerowej sesji ślubnej.

 

Kilka plenerów na jednej sesji — sesja ślubna w klimatycznym pałacu

Mimo tego, że miejsce, w które zabraliśmy Magdę i Rafała znaliśmy już z innej sesji ślubnej, tym razem było zupełnie inaczej. Czuliśmy się tak, jakbyśmy byli tam po raz pierwszy. Nowożeńcy byli zachwyceni, pozując we wnętrzach opuszczonego pałacu w Krowiarkach, czego nie sposób nie dostrzec na fotografiach w naszej galerii. Mimo tego, że budynek emanuje mroczną, dość tajemniczą aurą, udało nam się złapać kilka zabawnych ujęć, które pokazują charakter i temperament Magdy i Rafała. Przepiękna gra światła, unoszący się w powietrzu kurz, ozdobne, majestatyczne schody i piękno surowego, kiedyś dekoracyjnego wnętrza sprzyjały romantycznym kadrom. Długi welon i piękna suknia Panny Młodej w akompaniamencie smokingu Pana Młodego doskonale wpisały się w otaczającą aurę. Efekt zdjęć ślubnych wykonanych w opuszczonym pałacu pozostawia nieodparte wrażenie, że ta sesja zdjęciowa równie, co pamiątką, mogła być sesją do najmodniejszego magazynu ślubnego.

 

Dwie sesje w jednym dniu — kadry na łonie natury

Druga część plenerowej sesji ślubnej Magdy i Rafała odbyła się na łonie natury. Jako tło do tych już nieco luźniejszych i zabawnych zdjęć wykorzystaliśmyokolice Wrocławia oraz łąki, pola i okoliczny las Doliny Baryczy. W tym otoczeniu, zdecydowanie różniącym się klimatem od wcześniejszego, daliśmy ponieść się emocjom. Pozwoliliśmy Parze Młodej poczuć się tak, jak każdy chciałby czuć się na sesji ślubnej — w pełni naturalnie. Zdjęcia z pięknym krajobrazem Doliny Baryczy w tle stanowią kontrast do sesji ślubnej w opuszczonym pałacu. Są ciepłe, radosne, ale i romantyczne.

Rekwizyty na sesję ślubną

Sesje ślubne z rekwizytami bywają zaskakujące. Nie każdy dobrze czuje się z wielkimi, kolorowymi okularami na nosie, ale kiedy widzimy, że Para Młoda odnajduje się w takiej scenerii, wiemy, że zdjęcia z wykorzystaniem rekwizytów będą wyjątkowe! Dokładnie tak było podczas sesji ślubnej Magdy i Rafała. Kto miał z niej większą frajdę? Jej efekt nie daje jednoznacznej odpowiedzi, bo my bawiliśmy się równie dobrze, co nasi modele. Jeśli myślisz, że rekwizyty na sesji ślubnej nie są dobrym pomysłem, rzuć tylko okiem na zdjęcia Magdy i Rafała. Chyba nic więcej dodawać nie musimy, prawda?

Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. Pałac w Krowiarkach Fotograf ślubny Katowice. sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole sesja ślubna w klimatycznym pałacu w Krowiarkach. Fotografie ślubne Opole Plener ślubny w okolicach Wrocławia. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław Plener ślubny w Dolinie Baryczy. Fotografia ślubna Wrocław

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań