Kameralny ślub plenerowy Agnieszki i Łukasza w Restauracji Kaczory Deluxe.

Kameralny ślub plenerowy Agnieszki i Łukasza w Restauracji Kaczory “Deluxe”

Jak wyobrażasz sobie kameralny ślub plenerowy w towarzystwie samych świadków? Mimo pozorów to marzenie wielu par młodych. Sporo zakochanych skrycie marzy, aby uciec od wielkiej rodzinnej imprezy i w spokoju celebrować te jakże ważne i intymne chwile. Większość par decyduje się “załatwić sprawę formalnie”, udając się do najbliższego Urzędu Stanu Cywilnego. Inne planują magiczne, zagraniczne wyjazdy ślubne. Jednak w przypadku Agnieszki i Łukasza mieliśmy do czynienia z zupełnie innych scenariuszem. 

Mieliśmy to niewątpliwie szczęście, by uczestniczyć w wyjątkowym kameralnym ślubie plenerowym Agnieszki i Łukasza, na który zaproszeni zostali jedynie świadkowie. Uroczystość została zorganizowana w urokliwym ogrodzie.

 

Ślub plenerowy w ogrodzie to cały wachlarz możliwości organizacyjnych

Podobnie jak nie każdy bohater nosi pelerynę, tak też nie każdy ślub musi wiązać się z przepychem, by nadal być glamour. Skromna, lecz stylowa aranżacja miejsca ślubu w połączeniu z pięknem ogrodu i olśniewającą kreacją panny młodej sprawiły, że ślub plenerowy w ogrodzie Agnieszki i Łukasza nabrał cudownego blasku. 

Charakter ceremonii podkreślały dźwięki skrzypiec, które wprowadziły zebranych w wyjątkowy nastrój i uczyniły ślub plenerowy w ogrodzie niezapomnianym. Całość zwieńczyło kameralne spotkanie w ekskluzywnej restauracji Kaczory Deluxe, której wnętrze już od progu urzekało swym wystrojem i wzniosłą atmosferą. Zakochani wzięli ślub cywilny, jednak nie obyło się  namiastki tradycyjnych, staropolskich zwyczajów np.  powitania w progu restauracji. Wszak ślub plenerowy w ogrodzie, w towarzystwie samych świadków – choć nieszablonowy, nie musi oznaczać zerwania z tradycją!

 

Dlaczego warto zorganizować plenerowy ślub cywilny tylko ze świadkami?

Co przemawia za kameralnym ślubem cywilnym tylko ze świadkami? Niewątpliwie atmosfera spokoju i beztroski. Mimo, że zazwyczaj tę cudowną uroczystość para młoda organizuje na długo wcześniej, pochłania ona mnóstwo zaangażowania, energii i wiąże się często z ogromnym stresem. Niekiedy jest to również prawdziwy wyścig z czasem. Przygotowania do kameralnego ślubu cywilnego jedynie ze świadkami, to swobodnie i powoli płynące chwile poświęcone temu, co najważniejsze – waszej miłości i cementującej ją przysiędze. A jeżeli o niej mowa – czy może być coś piękniejszego niż deklaracja dozgonnej miłości rozbrzmiewająca na łonie natury, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew? Plenerowy ślub cywilny ze świadkami to zatem doskonała alternatywa dla tych, którzy za priorytet uznają idylliczność i chwytanie chwili.

Sesja ślubna w Dolinie Baryczy

Brak pośpiechu, zatrzymanie się na trwającej chwili, unosząca się w powietrzu miłość – tak w kilku słowach można opisać historię zapisaną pamiątkowymi zdjęciami ślubnymi naszej pary. 

Sesja ślubna Agnieszki i Łukasza miała miejsce w Dolinie Baryczy i jej cudownych okolicznościach przyrody, stworzonych wręcz do takich ujęć. Przedzierające się przez korony drzew promienie słońca, niczym światła jupiterów oświetlały naszą parę, stawiając ją w centrum uwagi. Zupełnie jak na teatralnej scenie, na naszych oczach rozegrał się prawdziwy spektakl uczuć i emocji naszych zakochanych.

Kameralny ślub plenerowy, wbrew pozorom, niesie ogrom możliwości, dzięki którym w pełni możecie celebrować najważniejszy moment w waszym życiu. Zwłaszcza, gdy będzie to ślub tylko ze świadkami. Niezależnie od waszej wizji, ślub plenerowy w ogrodzie będzie dla was idyllicznym przeżyciem we wzniosłej atmosferze otulających was uczuć.

ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub plenerowy kameralny kaczory deluxe fotografia ślubna kalisz ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna ostrów wielkoplski ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna wrocław ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań ślub w plenerze kameralny restauracja kaczory deluxe fotografia ślubna poznań

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań