Boks w pałacu. Sesja ślubna na wesoło. Plener Asi i Kamila

Sesja ślubna na wesoło, z motywem bokserskim – Asia i Kamil

A gdyby tak porzucić konwenanse i z romantycznych objęć przenieść się na ring? Włączając w to pasję, ogrom dystansu i dobrej zabawy? Zobacz, dlaczego sesja ślubna na wesoło z motywem bokserskim to świetny pomysł i czym kończy się sesja zdjęciowa w rękawicach bokserskich.

Sesja ślubna na wesoło


Sesja ślubna na wesoło to okazja, by świetnie się bawić, rozniecić jeszcze bardziej ogień miłości, dodać nieco pikanterii do ślubnego reportażu i być przy tym w pełni sobą! Co za tym idzie, to wyjątkowa szansa na niepowtarzalne ujęcia. Tutaj szablonowe pozy ustępują miejsca świeżości, radości i niewypowiedzianej miłości! Nawet jeśli wasz pomysł jest już czyjąś inspiracją, to spontaniczność będzie gwarancją unikalnych zdjęć.

Dla nas, sesja ślubna na wesoło, to sama przyjemność. Minimum instruktażu i sugestii w zamian za maksimum ekspresji i fantastycznego materiału. Sesja ta to również remedium na nieśmiałość. Nawet najbardziej skryte pary dają się w końcu wciągnąć w wir zabawy! Pora więc zrzucić z siebie troski, wziąć głęboki wdech i ponownie wskoczyć w ślubne kreacje, ale tym razem z przymrużeniem oka.

Sesja ślubna z motywem bokserskim

Temat waszej sesji może być zaczerpnięty z obszaru waszych zainteresowań, pasji lub niespełnionych dotąd marzeń. Tak jak w przypadku Asi i Kamila, których wyborem była sesja ślubna z motywem bokserskim

W dyscyplinie bliskiej Kamilowi, obojgu było bardzo do twarzy. Ich sesja ślubna do złudzenia przypominała starcie tytanów, w którym są zwycięzcy, ale nie ma pokonanych. Zupełnie jak w prawdziwym życiu, gdy odmienne zdania stawiają nas w przeciwległych narożnikach. Siła uczuć, walka charakterów, pokłady energii, ale przede wszystkim świetna zabawa – czyli kwintesencja małżeństwa zamknięta w prowizorycznym ringu. Osobliwym może wydać się miejsce sesji. Wiekowe, zmęczone mury opuszczonego pałacu, nieszczególnie kojarzą się z boksem, a już tym bardziej z sesją na wesoło. Świat fotografii kocha jednak sprzeczności i kontrasty, wykorzystując je do granic możliwości. Pozostałości czasów arystokracji i improwizacja walki bokserskiej są najlepszym tego dowodem.

Akcesoria na sesję ślubną

Sesja ślubna na wesoło pozostawia szeroko otwartą furtkę waszej fantazji. Jeśli więc zastanawiacie się, jakie akcesoria możecie wziąć na sesję ślubną, z pomocą przyjdzie wam również ona! Ważne, aby komponowały się z tematem sesji, przykuwały uwagę i pozostawiły niezatarte wrażenia.


Zdjęcia ślubne w rękawicach bokserskich


Asia i Kamil wykorzystali podczas sesji ślubnej podstawowe atrybuty bokserskie – rękawice i ring. I trzeba przyznać, że zdjęcia ślubne w rękawicach bokserskich magnetyzują! Podczas gdy Asia wczuła się w rolę, Kamil najwyraźniej postanowił oddać walkę walkowerem. Wszystko to wygląda z lekka groteskowo, intrygująco i niezwykle zabawnie, czyli tak jak na zdjęcia ślubne w rękawicach bokserskich przystało. 

Przed wami nowa droga pełna niespodzianek. Oby samych dobrych! Warto od początku naprowadzić los na właściwe tory i zacząć fascynacją przygodę życia z przymrużeniem oka, sesją ślubną na wesoło.

sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław plener slubny pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Wrocław sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice. sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna Opole sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja ślubna pałac Krowiarki. Fotografia ślubna Kraków sesja plenerowa ślubna pałac w Krowiarkach. Fotografia ślubna katowice.

Fotografie pleneroweFotografia ślubna. Plener ślubny.
Reportaż ślubnyFotografia ślubna. Reportaż ślubny.
Fotografie ciążoweFotografie i sesje ciążowe.
Fotografie komunijneFotografia komunijna. Fotografie komunijne.
Sesja NarzeczeńskaFotografia ślubna. Sesja Narzeczeńska
Fotografie rodzinne i dzieciFotografie rodzinne i dzieci

Fotografia ślubna Wrocław. Fotografia ślubna Poznań. Fotografia ślubna Kalisz.

OBSERWUJ NAS
 
                                  

Fotografia Ślubna Wrocław

Fotografia Ślubna Kalisz

Fotografia Ślubna Leszno

Fotografia Ślubna Poznań